LETI IT SNOW 2018 / LINE-UP

Prinášame presný časový rozpis free dennej aj večernej klubovej časti dvojdňového programu 7. ročníka LET IT SNOW 2018. Vidíme sa v Jasnej! :)

  DJCONTEST na LET IT SNOW 2018

Prinášame možnosť až dvom DJom zahrať si na našom top festivale na horách. Pravidlá a prihlasovací formulár po kliknutí...

AFTERMOVIE | LET IT ROLL WINTER SLOVAKIA 2017

Prinášame oficiálne aftermovie z najväčšej Slovenskej dnb halovky LET IT ROLL WINTER Slovakia 2017. pohodne sa usadte a pustite si toto parádne video z dielne Luca Bush :)

OFICIÁLNE AFTERMOVIE | LET IT ROLL 2017

ĎAKUJEME všetkým z vás, že ste opäť boli súčasťou Let It Rollu a užili si to naplno. Oficiálne aftermovie Let It Roll 2017 je tu! :) Tešíme sa na VÁS opäť v lete;)

VSTUPENKY NA LET IT SNOW 2018 UŽ V PREDAJI

Spustili sme predpredaj na 7. ročník nášho top festivalu na horách LET IT SNOW. Vstupenky na oba dni zakúpite do konca roka za parádnych 15€. Viac info po kliknutí...

FOTKY z Let It Roll Winter Slovakia 2017

Prinášame súpis všetkých galérií z uplynulého epického Let It Roll Winter Slovakia 2017...

STRATY A NÁLEZY

Zverejňujeme fotografie všetkých nájdených vecí po uplynulom LET IT ROLL WINTER SLOVAKIA 2017. Majitelia nás môžu kontaktovať na email vix@trident.sk. (Všetky ostatné nájdené veci už boli majiteľom odovzdané)

NOVÁ KOLEKCIA OBLEČENIE LET IT ROLL V PREDAJI!

Nová séria LET IT ROLL OBLEČENIE a doplnkov v predaji! Vďaka spolupráci so značkou Escape Wear a DNB Store máme v predaji novú kolekciu Let It Roll oblečenia a doplnkov! Všetko nájdete v eshopech...

PRAKTICKÉ INFORMÁCIE pre návštevníkov

Všetky dôležité a praktické informácie pre návštevníkov Let Ot Roll Winter Slovakia. Odporúčame ich dôkladné naštudovanie :)

Kontakt

Promotér, Partneri

Peter Pažický

kato@letitroll.sk

PR Manager, Media

Jozef Šiarik

pr@letitroll.sk

Artist management

Beata Gillová

beaty@trident.sk

PR Asistent

Viktor Baláž

viktor@letitroll.sk

Produkcia

Tomáš Medelský

naures@naures.sk

Stánky, Gastro

Tomáš Žoldoš

zoldos@naures.sk

Všeobecné informácie

info@letitroll.sk

Odkazy

Sledujte nas