PRAKTICKÉ INFORMÁCIE pre návštevníkov!

PRAKTICKÉ INFORMÁCIE pre návštevníkov!

Všetky dôležité a praktické informácie pre návštevníkov LET IT ROLL WINTER Slovakia 2017

► MIESTO KONANIA: 
REFINERY GALLERY, Vlčie hrdlo, Bratislava (www.refinerygallery.sk). GOOGLE MAPS

► MHD / POSILNENÝ SPOJ: 
MHD:
Z Hlavnej stanice:
Trolejbusom 201 (smer Čiližská)
--> na zástavke BBC1 Plus-Miletičova na autobus č. 70 (smer ŽST Podunjaské Biskupice)
--> vystúpiť na zástavke Vlčie hrdlo.
Z autobusovej stanice Mlynské nivy / z Centra mesta
Autobus číslo 70 (smer ŽST Podunjaské Biskupice)
--> vystúpiť na zástavke Vlčie hrdlo.

Posilnená kyvadlovka na trase HLAVNÁ STANICA <-> LIR WINTER:
- Označený 19 miestny Microbus (na zastávke riadený označenou osobou), cena jednej cesty 2€ / osoba
- Prepravné časy: Smer zo Žel. Hlavnej Stanice: od 19:00h - 24:00h / Smer z LIR: od 04:30h - 07:30.
- Mikrobus bude odchádzať až po naplnení minimálne 3/4 kapacity. Prosíme o striktné rešpektovanie tohto pravidla. Jeden otoč trvá cca 30 min.
* Zdôvodu očakávaného veľké záujmu o kyvadlovku, si prosíme nenechávajte túto možnosť ako jedinú alternatívu svojej prepravy.

► DOPRAVA AUTOM / PARKOVANIE:
GOOGLE MAPS / Parkovanie sa nachádza v tesnej blízkosti konania festivalu a je zadarmo. MAPA NAVIGÁCIE

► ŠTART AKCIE, PREDAJ VSTUPENIEK, ZŤP, AKREDITÁCIE:
Areál akcie sa otvára o 20:00. 
Návštevníci, ktorí už disponujú vstupenkou z predpredaja sa zaradia do radu vedúcemu priamo ku koridorom na vstupe do haly! 

Predpredaj vstupeniek končí v sobotu o 16:00!
Vstupenky sa budú predávať na mieste v kasách od 19:30.  
Cena vstupenky na mieste: do 22:00 - 35€ / Po 22:00 - 38€ 
*Počet vstupeniek na mieste bude do polnoci dostatočný! (Rezervovaných 500ks)
Cena vstupenky na mieste pre ZŤP je 20€ / Cena vstupenky pre ZŤP-S + Sprievodca je 40€ (dokopy)

Akreditácie/guestlist sa budú nachádzať priamo na kase festivalu a otvoria sa taktiež od 19:30.
Upresnenie: Akreditovaní hostia s voľným vstupom (napríklad vyhraným v súťaži) obdržia pri okienku lístok, s ktorým sa zaradia do radu ku koridorom.

!!! Odporúčame návštevníkom aby dorazili na akciu s dostatočným predstihom (počítali s možným zdržaním na vstupe) a tým pádom stihli naplánovaný začiatok vystúpenia svojich obľubených umelcov !!!

► VEKOVÉ OBMEDZENIA:
Každý návštevník musí mať vlastný doklad totožnosti (OP). Pokial je jeho vek pod 18 rokov musi mať dospelý doprovod, ktorý za neho na akcii zodpovedá!

► LINE-UP:
Presný časový rozpis stageov nájdete TU

VSTUP, MOŽNOSŤ NÁVRATU / NÁVRATKY:
Z dôvodu rýchleho odbavenia na vstupe bude pripravené dostatočné množstvo vstupných koridorov. Pre ešte väčšie urýchlenie odbavenia návštevníkov sa na vstupe NEBUDÚ rozdávať "handstrip" náramky! Až do cca 3:30 NEBUDE MOŽNÉ AREÁL OPUSTIŤ a VRÁTIŤ SA (respektíve opustiť áno, vstup týmto ale prepadá). Návratky vo forme "handstrip" náramku sa začnú vydávať až od 3:30 (bezplatne). Od tejto doby bude s páskou na ruke možné areál kedykoľvek opustiť a opäť sa do neho vrátiť. Toto obmedzenie však neznamená, že nie je možné až do 3:30 opustiť vnútorný priestor haly. Návštevníci sa môžu voľne pohybovať po celom vyhradenom areáli interiér/exteriér. 

MAPA AREÁLU:

  
► ZÁKAZY A UPOZORNENIA:
Do areálu je zakázané vnášať vlastné pitie, jedlo a zbrane. Každý návštevník je povinný podrobiť sa bezpečnostnej prehliadke, za ktorej rešpektovanie vopred ďakujeme. Prosíme, aby návštevníci dodržiavali poradie v radoch a predišli tak tlačeniu. Fotenie bežnými fotoaparátmi a natáčanie na mobilný telefón je povolené, záznam profesionálny technikou je možný len po príslušnej akreditácii. 

► FAJČENIE:
Fajčenie vo všetkých vnútorných priestoroch festivalu je prísne zakázané! Pre fajčiarov bude k dispozícii kompletne celá exteriérová časť areálu, ktorá je označená ako SMOKING ZONE - pred halou, v exteriérovom stane, alebo na terase na poschodí. 

► MOŽNOSŤ PLATIŤ KATROU:
Na akcii sa bohužiaľ nebude nachádzať bankomat. Návštevníci však budú mať možnosť platiť aj kartou. A to konkrétne na doch veľkých baroch (1. v hlavnej hale na prízemí a v 2. hale na Jump Up stagei), terminál bude k dispozícii aj v stánku dnbwear. POZRI MAPU.

► 2 X ŠATŇA:
V areáli sa budú nachádzať až dve šatne. Jedna hneď vľavo pri vstupe do hlavnej haly a druhá v pravej hale umiestnená pod schodami (Jump Up stage). POZRI MAPU. Odporúčame návštevníkom odložiť si do šatne nej všetky prebytočné veci, ktoré by ich mohli počas festivalu obmedzovať. Odloženie 1ks oblečenia bude za poplatok 1€ / odloženie batohu 2€ 

► OBČERSTVENIE: 
V areáli sa budú nachádzať celkovo 8 barov +  dostatočné množstvo gastro prevádzok s jedlom v exteriérovej časti areálu. 

► DRINK HEADLINERI:
Okrem hudobných hviezd budú na LIR WINTER Slovakia headlineri aj vo forme super akciových drinkov. Značkové miešané nápoje budú však "vystupovať" za skvelé ceny iba do 22:30
Viac info TU

► TOALETY A PITNÁ VODA:
Mokré (spľachovacie) toalety s tečúcou pitnou vodou sú umiestnené priamo v hale na prízemí pri vstupe do haly a druhé na poschodí - vstup z balkónu na Main stage. V exteriérovej časti areálu budú nainštalované prídavné prenosné spľachovacie toalety avšak s nepitnou vodou! POZRI MAPU

► VYHĽADANIE POMOCI:
Na vyhradenom a označenom mieste bude prítomná záchranná služba a hasiči zaisťujúci vaše bezpečie. Prípadnú pomoc nájdete na nádvorí areálu. 

► ZVUK, SVETLÁ, PROJEKCIA, DEKORÁCIE:
Hlavný stage bude opäť ozvučený jedným z najkvalitnejších soundsystémov na elektronickú hudbu značky Funktion-One. Samozrejmosťou bude aj extra kvalitný light park a taktiež profesionálne vizualizácie na led steny! Aj zvyšné dva stages budú ozvučené a osvetlené dostatočne výkonnou profi technikou...

► OFICIÁLNA AFTERPARTY!
Po samotnom LIR WINTER Slovakia sa  odohrá aj oficiálna Afterparty a to v NuSpirit Clube v centre Bratislavy od 07:00 do 13:00, kde zahrajú mená ako DCKDST, GALAGHA, OLIS BAKULU, TYSMO, KAŠKO NEORGE... Už od 6:30 bude pri LIR WINTER pristavený kyvadlový autobus, ktorý Vás za 2 € zavezie priamo na Afterparty. 

*Vstup na afterparty so vstupenkou alebo náramkom (návratkou) z LIR WINTER = 5€
*Vstup pre ostatných ( tých čo neboli na LIR WINTER ) = 7€
AFTER PARTY > FACEBOOK UDALOSŤ

Kontakt

Promotér, Partneri

Peter Pažický

kato@letitroll.sk

PR Manager, Media

Jozef Šiarik

pr@letitroll.sk

Artist management

Beata Gillová

beaty@trident.sk

PR Asistent

Viktor Baláž

viktor@letitroll.sk

Produkcia

Tomáš Medelský

naures@naures.sk

Stánky, Gastro

Tomáš Žoldoš

zoldos@naures.sk

Všeobecné informácie

info@letitroll.sk

Odkazy

Sledujte nas