HOSPITAL RECORDS SVOJU ORDINÁCIU PLNÚ ODBORNÍKOV NA LIQUID DNB NA LIR OA UŽ VO ŠTVRTOK

Britský label Hospital Records netreba zvlášť predstavovať. Vydavateľstvo orientované prevažne na melodické subžánre DnB má po celom svete tisícky fanúšikov a na letnom Let It Rollu rozhodne chýbať nebude!

  VIPER RECORDINGS GOES TO LET IT ROLL EP VYCHÁZDZA UŽ TENTO PIATOK

Na anglickom labeli Viper Recordings, ktorý o sobotňajšej noci prevezme nadvládu nad LIR Factory Stage, práve vychádza špeciálne festivalové EP "Viper Recordings Goes To Let It Roll" plné našľapaných peciek!

  VLAJKOVÁ NOC TROJICE BLACK SUN EMPIRE SE OPäŤ CHYSTÁ DOBIŤ LETNY LET IT ROLL!

Vlajková noc holandskej trojke Black Sun Empire sa opäť chystá dobiť letné Let It Roll. Môžeme naozaj povedať, že tentoraz nás čaká vôbec najsilnejší line-up za celú históriu Blackout nights na festivale Let It Rollu. Presvedčite na vlastnej koži ...

CAMO & KROOKED SA VRACAJÚ NA LET IT ROLL!

Obľúbené rakúske duo Camo & Krooked zbierajú jeden úspech za druhým a tento rok opäť vracajú na Let It Roll festival, aby potešili svojich fanúšikov DJ setom na main stagei...

KOMPLETNÝ LINEUP HEADLINEROV LET IT ROLL OPEN AIR 2016 - REKAPITULÁCIA

Šiesta a zároveň posledná časť lineupu tohtoročného Let It Rollu bola nedávno odhalená a teraz je ten správny čas na malé zhrnutie. Na čo všetko sa teda môžete na konci júla tešiť?

SPÚŠŤAME SÚTAŽ O 5 VSTUPENIEK NA LETNÝ LET IT ROLL OPEN AIR 2016!

Už tradične spúšťame súťaž o 5 vstupeniek na letný Let It Roll. pravidlá súťaže sú jednoduché, zdieľajte plagát festivalu na svoj fb profil, pozvite svojich priateľov na udalosť a pošlite nám mail. Víťaza budeme losovať 23.7. 2016! Podrobnosti súťaže nájdete v článku ..

VYSKÚŠAJTE SI NA LETNOM LET IT ROLLE SKIMBOARDING!

Skimboarding - moderný šport, ktorý vznikol v slnečnej Kalifornii k prechádzaní plytkých lagún. V minulom roku si Skimboarding na festivale užilo veľa návštevníkov a v letnom počasí je to ideálny spôsob ako si užiť vodu a zároveň vyskúšať niečo nové...

BRITSKÝ PROJEKT DELTA HEAVY DOPLNÍ LINE-UP LETNÉHO LET IT ROLLU!

Delta Heavy aka Ben Hall a Simon James v marci vydali nový album s názvom Paradise Lost. Sú známi predovšetkým energickými sety, v ktorých kombinujú rovné aj lámané beaty. Na letnom Let It Roll Open Air 2016 vystúpi v rámci RAM Night!

UŽITE SI FESTIVAL S KOMPLETNÝM BALÍČKOM FESTIVALOVÝCH SLUŽIEB - PLATINUM

Vstupenky Platinum zaručujú kompletný balíček festivalových služieb, ktorý zahŕňa trojdňový vstup na festival, Platinum all inclusive komzumaci alkoholických a nealkoholických nápojov, cathering ponúkajúca teplý a studený bufet a ubytovanie v špeciálnej festivalovej dedinke CHILL VILLAGE.

Kontakt

Promotér, Partneri

Peter Pažický

kato@letitroll.sk

PR Manažér, Media

Jozef Šiarik

pr@letitroll.sk

PR Asistent

Viktor Baláž

viktor@letitroll.sk

Produkcia, Stánky

Tomáš Medelský

tomas.medelsky@gmail.com

Všeobecné informácie

info@letitroll.sk

Odkazy

Sledujte nas